Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Komunikaty

Zawody dla dzieci. Koniec wakacji, jutro do szkoły.

Komunikaty | 2021-08-24 | Publikujący: Koło PZW OSW Rogóżno

Uwaga najmłodsi członkowie naszego koła. Już w niedzielę 29 sierpnia 2021 roku, organizujemy dla was zawody wędkarskie kończące wakacje pod nazwą Koniec Wakacji - Jutro do szkoły. To kolejne w tym roku zawody dla najmłodszych członków koła. Zbiórka uczestników o godzinie 8.00 w Ośrodku Sportów Wędkarskich w Rogóźnie. Zawody zostaną przeprowadzone w czterech kategoriach:
Do lat 6
Do lat 10
Do lat 14
Do lat 16
Dla wszystkich dzieci jak zwykle przygotowujemy upominki. Jedynie musicie pamiętać o tym by wasi rodzice zaopatrzyli was w podstawowy sprzęt wędkarski i zgłosili was do tych zawodów do 27 sierpnia. /posiadamy 24 wędki, które możemy wypożyczyć uczestnikom zawodów/ Zgłoszenia przyjmowane są w sklepie wędkarskim Antek, telefonicznie lub osobiście w recepcji OSW Rogóźno 602 681 267 lub u prezesa koła 784 017 543. Zanęty i przynęty przygotują organizatorzy.

.

Uwaga. Istnieje możliwość wstąpienia do PZW i wzięcia udziału w tych zawodach dla wszystkich chętnych dzieci, których wiek obejmuje powyższe kryteria. Przy zgłoszeniu należy o tym fakcie poinformować organizatora. W tym przypadku oprócz przygotowanych upominków, dzieci otrzymają swoje pierwsze dokumenty wędkarskie. Koszty nabycia praw członka PZW to jedyne 27 zł.

.

Upominki dla uczestników imprezy ufundowała Komisja Młodzieżowa Zarządu Okręgu PZW w Lublinie oraz starsi koledzy uczestniczący w Memoriale W. Tęczy. Posiłek po zawodach serwuje sponsor imprezy Złota Orfa Rogóźno. Czekamy na Was.

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Czego oczekujesz na tej stronie internetowej
Wiadomości z życia PZW
Wiadomości z życia Koła
Informacji sportowych
Ciekawostek wędkarskich
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin