Zawody dla dzieci. Koniec wakacji, jutro do szkoły.

Komunikaty | 2021-08-24 | Publikujący: Koło PZW OSW Rogóżno

Uwaga najmłodsi członkowie naszego koła. Już w niedzielę 29 sierpnia 2021 roku, organizujemy dla was zawody wędkarskie kończące wakacje pod nazwą Koniec Wakacji - Jutro do szkoły. To kolejne w tym roku zawody dla najmłodszych członków koła. Zbiórka uczestników o godzinie 8.00 w Ośrodku Sportów Wędkarskich w Rogóźnie. Zawody zostaną przeprowadzone w czterech kategoriach:
Do lat 6
Do lat 10
Do lat 14
Do lat 16
Dla wszystkich dzieci jak zwykle przygotowujemy upominki. Jedynie musicie pamiętać o tym by wasi rodzice zaopatrzyli was w podstawowy sprzęt wędkarski i zgłosili was do tych zawodów do 27 sierpnia. /posiadamy 24 wędki, które możemy wypożyczyć uczestnikom zawodów/ Zgłoszenia przyjmowane są w sklepie wędkarskim Antek, telefonicznie lub osobiście w recepcji OSW Rogóźno 602 681 267 lub u prezesa koła 784 017 543. Zanęty i przynęty przygotują organizatorzy.

.

Uwaga. Istnieje możliwość wstąpienia do PZW i wzięcia udziału w tych zawodach dla wszystkich chętnych dzieci, których wiek obejmuje powyższe kryteria. Przy zgłoszeniu należy o tym fakcie poinformować organizatora. W tym przypadku oprócz przygotowanych upominków, dzieci otrzymają swoje pierwsze dokumenty wędkarskie. Koszty nabycia praw członka PZW to jedyne 27 zł.

.

Upominki dla uczestników imprezy ufundowała Komisja Młodzieżowa Zarządu Okręgu PZW w Lublinie oraz starsi koledzy uczestniczący w Memoriale W. Tęczy. Posiłek po zawodach serwuje sponsor imprezy Złota Orfa Rogóźno. Czekamy na Was.