Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Podlodowe Mistrzostwa Koła

Aktualności | 2009-01-11 | Publikujący: Koło PZW OSW Rogóżno

Po raz kolejny intuicja nas nie zawiodła i wszystko wskazuje na to, ze sezon podlodowy będzie również w tym roku w stu procentach zrealizowany. Pierwszy krok w tym kierunku został zrobiony. Na zbiorniku Krzczeń, w niedzielny poranek 11 stycznia 2009 roku, spotkali się nasi wędkarze, aby odbyć Podlodowe Mistrzostwa Koła. Tym razem na miejsce zbiórki przybyło 27 wędkarzy, zwartych i gotowych do podjęcia próby ujarzmiania rybek pływających pod ponad 20 cm taflą lodu.

Sadowski Jan Kędzierski Witold Grzywacz Marian najlepsi w Podlodowych Mistrzostwach Koła PZW OSW Rogóżno w 2009 roku

Brania w tym dniu były mizerne i tylko Janek Sadowski potrafił swoje ryby tak przekabacić, że pilnowały tylko jego otworów. 1635 pkt w tych warunkach jest  wynikiem bardzo dobrym , a następny tracił do niego blisko 700 pkt. Jak oni to robili, było ich słodką tajemnicą. Najważniejsze jest to, że humory dopisywały a kiełbaski pieczone w płomieniach ogniska w OSW Rogóżno przypomniały, że sezon wędkarski 2009 został rozpoczęty. Na razie tylko zimowy, ale ponad dwumiesięczny rozbrat z wędką już co poniektórym doskwierał. Dlatego dobrze, że już to mamy za sobą. W następną niedzielę spotykamy się już na naszej wodzie /lodzie/ podczas Podlodowego Pucharu Prezesa. Czy rybka też będzie wybredzała ? - zobaczymy. Najważniejsze to nie poddawać się.
.
Z dziennikarskiego obowiązku pozwólcie, że przedstawię pierwszą szóstkę zawodników w dzisiejszych zawodach:

 1. Sadowski Jan
 2. Kędzierski Witold
 3. Grzywacz Marian
 4. Pierepienko Robert
 5. Jankowski Janusz
 6. Gajowiak Zbigniew

.
Jeśli jesteś ciekawy również wyników to otwórz ten plik pod tym tekstem.

.

PS. Więcej zdjęć na stronie www.chomikuj.pl/oswrogozno

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

 • Harasim Marek Data dodania: 13 lat temu Oceń: 2 + / -

  marek

  - gdybyś kolego uważnie przeanalizował newsy na naszej stronie to zapewne dostrzegłbyś i bardzo młodych ludzi, którzy podglądając starszych i pobierając od nich nauki, doszli już do dobrych wyników. Może to nie jest jeszcze wojsko, ale zawsze coś tam. Natomiast co do przewijania się tych samych osób w zawodach, w przekroju całego sezonu. Istnieje grupa wędkarzy - około 30 osób 10% stanu koła-, która rywalizuje pomiędzy sobą we wszystkich zawodach. Każdy z nich teoretycznie może te zawody wygrać. Oczywiście są lepsi i gorsi, ale z tej grupy w zasadzie nie ma pewniaka. Każdy może być pierwszy i każdy ostatni. Imprez w roku jest około 30. Każdy się może wykazać. Oczywiście efekt zależy od sprzętu, którym się dysponuje, umiejętności, posiadanej wiedzy, rodzaju wody, metody połowu i zasobności kieszeni. Dzisiaj już nikt nie startuje na moczonym chlebie. Dlatego, czy musimy jeszcze oglądać się na pozostałych? Imprezy dla członków koła są otwarte, nikt nikomu barier nie stawia a oferty organizowanych imprez wstydzić się nie powinniśmy. Pozdrawiam

 • dawnokiedys Data dodania: 13 lat temu Oceń: 1 + / -

  - wprawdzie mistrzom powinno się gratulować, to jednak trzeba zadac sobie pytanie, czy nie ma lepszych. Dobra passa kiedyś się skończy, pójdą w zapomnienie wyniki i pozostanie tylko wspomnienie. Ja się osobiście nie zgadzam ze stwierdzeniem że wędkarstwo jest nieprzewidywalne, bo gdyby tak było, to by nie było takiej sytuacji jaka jest, w przekroju całego sezonu ci sami, a przecież rózne metody, inna woda, i koło liczne. Trzeba zadać sobie pytanie, gdzie reszta? Chyba nie brakuje młodych wilków, a może brak im wiedzy,odpowiedniego szkolenia? Nasuwa się wniosek - mistrz musi wskazac ucznia, a uczeń musi pobić mistrza. Pozdrawiam.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Jak oceniasz poziom prezentacji działań koła na tej stronie?
Strona w pełni spełnia nasze oczekiwania.
Może być, ale jeszcze jest dużo do zrobienia
Na tym portalu są ciekawsze strony
Wolę posiedzieć przy wędce niż przy komputerze
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin