Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Nasze galerie

Liczba zdjęć: 30
Wyprawa morska na dorsza została zorganizowana w dniach 27 -30. 04. 2006 roku. Portem docelowym była Łeba. Zakwaterowanie w pensjonacie Angela. Wyczarterowane kutry to: Dr Słowik, Księżna Łeby, Marcel. Wyprawa wspólfinansowana przez Lubelski Węgiel Bogdanka SA zorganizowana przy udziale Biura Usług Turystycznych SOPOL z Lublina.
Liczba zdjęć: 30
Mistrzostwa Polski Górników w Wędkarstwie Spławikowym w 2006 roku zorganizowane zostały w Ślesinie koło Konina na kanale łężyńskim. W zawodach wystartowało 19 czteroosobowych drużyn. Drużyna Lubelskiego Węgla Bogdanka uplasowała się na trzecim miejscu. Tyle samo punktów co trzecia drużyna miała drużyna Korporacji Gwareckiej Bogdanka. Duży sukces lubelskich wędkarzy. Zawody odbyły się w dniach 4-6.05.2006.
Liczba zdjęć: 30
Drużynowe zawody wędkarskie o Puchar przechodni sieci sklepów wędkarskich Antek w Łęcznej. Zawody odbyły się w dniu 16.07.2006 roku na wodach Zalewu Zahorodyńskiego. W zawodach wystartowało 40 zawodników z 6 Kół wędkarskich.
Liczba zdjęć: 30
20 drużyn z 3 Okręgów Polskiego Związku Wędkarskiego – Lublin, Chełm, Zamość, uczestniczyło w tym roku w XXI zawodach wędkarskich Złota Orfa. Zawody tradycyjnie rozegrano na jeziorze Rogóżno. Gospodarzem imprezy było Koło PZW OSW Rogóżno i Związek Zawodowy Górników w Polsce Lubelski Węgiel Bogdanka S.A. Zawody odbyły się 13.08.2006 roku.
Liczba zdjęć: 24
Zdjęcia nadesłane przez wędkarzy - zimowe panoramy
Liczba zdjęć: 30
6 sierpnia 2006 roku czternaście rodzin stanęło do rywalizacji w zawodach wędkarskich o Srebrną paterę Sopolu. Pomimo niesprzyjającej pogody ryba brała dość intensywnie. Łącznie w zawodach wyłowiono ponad 44 kilogramy ryb. Opis zawodów i wyniki na naszej stronie internetowej.